Doradztwo podatkowe Gdańsk

doradztwo podatkowe gdańskKażdego roku w Polsce pojawia się kilkanaście tysięcy stron nowego prawa. Liczba zmian sprawia, że podatnikom, a zwłaszcza przedsiębiorcom, trudno uchronić się przed negatywnymi konsekwencjami nieznajomości prawa. Ryzyko możemy zminimalizować korzystając z usług doradztwo podatkowe Gdańsk. Doradztwo podatkowe to profesjonalna pomoc przedsiębiorcom oraz zwykłym podatnikom w odnalezieniu się w gąszczu przepisów. W ten sposób najłatwiej chronić swój majątek przed uszczupleniem wskutek kar.

Doradztwo podatkowe – z czym się wiąże?

doradztwo podatkowe GdańskUsługa doradztwo podatkowe Gdańsk wiąże się z licznymi i silnymi obwarowaniami. Oczywiście podatki stanowią główne źródło utrzymania budżetu państwa, zatem organom stojącym na straży tego budżetu zależy na wykonywaniu czynności doradztwa podatkowego przez podmioty kompetentne i w zgodzie z prawem. Czynności podejmowanie w doradztwo podatkowe Gdańsk mają bezpośredni wpływ na realizację obowiązków podatkowych klientów firm doradczych, a więc i wpływ na sytuację samych klientów. Zwłaszcza gdy są nimi przedsiębiorcy, traktowani jako podmioty profesjonalne obrotu gospodarczo – prawnego. W przypadku zagrożenia sankcjami nie mogą oni powołać się na nieznajomość procedur.

Doradztwo podatkowe Gdańsk może zapewnić przedsiębiorstwu większe bezpieczeństwo finansowe i możliwości rozwoju, poprzez odpowiednie i zgodne z prawem czynności planowania podatkowego. Pozwalają one firmie uniknąć ponoszenia niepotrzebnych kosztów, a co za tym idzie chronią firmę i zapewniają budżet na jej bieżącą działalność i rozwój.

Osoby pracujące w doradztwo podatkowe Gdańsk udzielają nam porad i wyjaśnień dotyczących obowiązków podatkowych. Taka usługa dotyczy zarówno osób prywatnych, jak i firm. Prowadzą księgi podatkowe i inne ewidencje dla podatników i płatników, obliczają podatki, przygotowują zeznania podatkowe, deklaracje. Reprezentują również podatników w przypadku kontroli sądowej lub skarbowej.

Doradztwo podatkowe GdańskDoradztwo podatkowe Gdańsk zajmuje się również pomocą w prawidłowym naliczaniu składek ZUS i rozliczaniu funduszy unijnych. Specjaliści znają przepisy prawne  dotyczące podatków, mogą udzielić kompleksowej pomocy związanej z ich rozliczaniem, wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Dzięki doradztwo podatkowe Gdańsk możemy poznać najbardziej korzystane dla danego podmiotu formy opodatkowania, dzięki którym przedsiębiorca zaoszczędzi. Doradztwo w zakresie podatków oferuje większość biur rachunkowych. Świadczą one usługi w zakresie prowadzenia dokumentacji podatkowej przedsiębiorstwa, udzielają porad i opinii w zakresie obowiązków podatkowych.

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00
Siedziba SpółkiFin-TAX
Kancelaria Doradztwa Podatkowego "FIN-TAX" Brygida Jakobschy
NIP: 5831011115

Spółka Audytorsko-Konsultingowa FIN-TAX Sp.z o.o.
NIP: 9570873155

ul.Wajdeloty 13
80-473 Gdańsk