O nasMarka
Fin-TAX

Nasz cel
Pomoc przedsiębiorcom w prawidłowym wypełnianiu obowiązków publicznoprawnych z zakresu prawa podatkowego, rachunkowego oraz pracy i ubezpieczeń społecznych, a także wsparcie w dostosowywaniu się do dynamicznie zmieniających się regulacji prawnych w powyższych obszarach.
27 Lat Istnienia
Spółka Audytorsko-Konsultingowa „TAX” Sp. z o.o. powstała w 1993 r. i jest podmiotem o ugruntowanej, wysokiej pozycji na rynku. Firma została wpisana na listę firm audytorskich prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów pod nr 2882.
20 Lat Doradztwa
Kancelaria Doradztwa Podatkowego „FIN-TAX” jest prowadzona od 2000 r., przez Brygidę Jakobschy doradcę podatkowego (nr wpisu na listę doradców podatkowych - 00046) wraz z zespołem innych doradców i prawników.
Dzięki bogatemu doświadczeniu i starannie dobranemu zespołowi specjalistów, jesteśmy w stanie z sukcesami wspierać naszych Klientów w ramach prowadzonej przez nich bieżącej działalności gospodarczej oraz we wdrażaniu skomplikowanych i zróżnicowanych procesów reorganizacyjnych oraz optymalizacyjnych.

Rodzaje prowadzonej działalności

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Fin-Tax
Usługi doradztwa podatkowo-prawnego, świadczone przez Kancelarię Doradztwa Podatkowego „FIN-TAX” Brygida Jakobschy.
Spółka Audytorsko-Konsultingowa TAX
Usługi audytorsko-konsultingowe oraz usługi outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, świadczone przez Spółkę Audytorsko-Konsultingową „TAX” Sp. z o.o.
Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00
Siedziba SpółkiFin-TAX
Kancelaria Doradztwa Podatkowego "FIN-TAX" Brygida Jakobschy
NIP: 5831011115

Spółka Audytorsko-Konsultingowa FIN-TAX Sp.z o.o.
NIP: 9570873155

ul.Wajdeloty 13
80-473 Gdańsk