Biegły rewident Gdańsk

biegły rewident gdańskBiegły rewident Gdańsk zajmuje się przeprowadzaniem czynności rewizji finansowej, a więc audycie finansowym w postaci badania sprawozdań. Ustalamy w ten sposób czy jednostka przedstawia w sposób rzetelny i niewadliwy swoją sytuację finansową, majątkową oraz wypracowany wynik. Podpisanie umowy na badanie sprawozdania powinno odbyć się w terminie, który umożliwi audytorowi udział w spisie z natury. Inwentaryzację można rozpocząć w ostatnim kwartale roku, więc warto już teraz zdecydować o usługodawcy.

Kiedy zdecydować się na współpracę z biegły rewident Gdańsk?

biegły rewident gdańskNa wybór biegły rewident Gdańsk warto zdecydować się w drugiej połowie roku, kiedy przychodzi czas na zastanowienie się nad dokumentacją podsumowującą cały roku. Ustawa o rachunkowości nie wskazuje terminu, w jakim należy wytypować biegłego rewidenta i zawrzeć z nim umowę, jednak wybór podmiotu uprawnionego do zbadania rocznego sprawozdania finansowego jednostki oraz podpisanie umowy na badanie powinny odbyć się w takim terminie, który umożliwi biegły rewident Gdańsk przeprowadzenie niezbędnych czynności związanych z audytem.

Nasz biegły rewident Gdańsk zadba o wszystkie Twoje potrzeby księgowe, od fakturowania po deklaracje podatkowe i wszystko pomiędzy. Otrzymujesz jeden punkt za wszystko, co dotyczy podatków.

Najlepsza księgowość w Gdańsku – biegły rewident Gdańsk to usługa dla Ciebie! Trafiłeś we właściwe miejsce! Oferujemy szeroki zakres usług, obejmujący szeroki zakres zadań księgowych, doradztwo i doradztwo podatkowe oraz prowadzenie ksiąg rachunkowych. Już nigdy nie będziesz musiał martwić się o księgowość dzięki naszym usługom doradczym, które zadbają o wszystko za Ciebie!

Istotne jest rozpoczęcie badania sprawozdania finansowego przed inwentaryzacją roczną. Biegły rewident Gdańsk zobligowany jest do obserwacji spisu natury, o czym spółki często zapominają. Odpowiednio wczesny wybór biegłego rewidenta ułatwi prawidłowe i terminowe przygotowanie sprawozdania finansowego przez jednostkę, a także umożliwi właściwe zaplanowanie badania oraz przeprowadzenie badania wstępnego. Takie działanie pomoże nam zidentyfikować ryzyko i wyeliminować błędy przed ostatecznym terminem sporządzenia rocznego sprawozdania.

Biegły rewident GdańskBadanie sprawozdań finansowych jest czymś więcej niż tylko ustawowym obowiązkiem. To praktyczne rekomendacje dla całego przedsiębiorstwa – niezbędne zarówno dla zarządzających, jak i właścicieli. Biegły rewident Gdańsk kontroluje sprawozdania finansowe przedstawiane przez różnego rodzaju firmy i organizacje. Sprawdza czy zamieszczone w nich informacje są zgodne z prawdą. Dzięki pracy biegły rewident Gdańsk możemy być pewni, że sprawozdania finansowe firm są zgodne z prawdą, a więc można bezpiecznie zainwestować w takie przedsiębiorstwo. Możemy być pewni, że sprawozdania finansowe oddają prawdziwą sytuację finansową sprawdzanego przedsiębiorstwa.

Biegły rewident Gdańsk nie jest po prostu księgowym. To całkowicie oddzielne zawody. Biegły rewident za pomocą różnych metod kontroluje pracę księgowego. Rewident sprawdza czy prowadzona księgowość jest zgodna z prawdą. Oczywiście rewident nie sprawdza każdej pojedynczej transakcji.

Oszczędzaj czas i stres dzięki usłudze biegły rewident Gdańsk!

Fin-tax jest Twoim księgowym. Zajmujemy się księgowością, rozliczeniami podatkowymi i innymi czynnościami administracyjnymi – a Ty skupiasz się na swojej działalności.

Biegły rewident Gdańsk – skupiamy się na Tobie

Podstawowym celem fin-tax jest ułatwienie Ci życia. Dlatego oferujemy szereg usług: księgowość, rozliczenia podatkowe, rejestracja VAT, usługi audytowe, modernizacja księgowości i doradztwo – dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym, co dla Ciebie najważniejsze: prowadzeniu firmy.

Księgowość, która Cię rozumie

Zajmujemy się zarówno małymi, jak i dużymi firmami – od księgowych po prawników i od supermarketów po producentów. Ty to nazwij: mamy do tego eksperta!

Biegły rewident Gdańsk

 Nasz biegły rewident Gdańsk to specjalista, którego zadaniem jest  przeprowadzenie badań i opiniowanie sprawozdań finansowych przedsiębiorstw. Biegły rewident Gdańsk odpowiada za wykonywanie usług audytu finansowego, który ma na celu  zwiększenie pewności rzetelności i prawidłowości sprawozdań finansowych oraz potwierdzenie, że rachunkowość jest prowadzona zgodnie z przepisami. Biegły rewident Gdańsk wykonuje swoje zadania zgodnie z przepisami oraz standardami audytu, a jego opinia jest ważna dla różnych stron zainteresowanych, w tym dla: właścicieli, inwestorów, kredytodawców i dla organów regulacyjnych i nadzoru.

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00
Siedziba SpółkiFin-TAX
Kancelaria Doradztwa Podatkowego "FIN-TAX" Brygida Jakobschy
NIP: 5831011115

Spółka Audytorsko-Konsultingowa FIN-TAX Sp.z o.o.
NIP: 9570873155

ul.Wajdeloty 13
80-473 Gdańsk