Radca podatkowy Gdańsk

radca podatkowy gdańskRadca podatkowy Gdańsk pomoże nam odnaleźć się w gąszczu skomplikowanych i zmiennych przepisów podatkowych. Po 1989 r. na wszystkich podatników został nałożony obowiązek samoobliczania i samowymiaru podatku, który do tej pory spoczywał na administracji podatkowej. Oznacza to, że każdy podatnik musi sam stosować prawo podatkowe i ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje. Radca podatkowy Gdańsk pomoże nam odnaleźć się w systemie pokazując wiele możliwości oraz rozwiązań problemów, które nas dręczą.

Radca podatkowy Gdańsk jest gwarancją bezpiecznego rozwoju naszej firmy. Współpraca z nim zapewni nam bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej i przyczyni się do rozwoju naszej firmy. W warunkach często zmieniającego się i podlegającego różnym interpretacjom prawa podatkowego profesjonalna pomoc radca podatkowy Gdańsk stanowi element przewagi konkurencyjnej.

Co możemy zyskać korzystając z usług radca podatkowy Gdańsk?

  • Profesjonalnego i rzetelnego pełnomocnika,
  • Dostęp do jego wiedzy i doświadczenia z zakresu prawa podatkowego,
  • Zminimalizowanie ryzyka popełnienia błędu,
  • Optymalizację zobowiązań podatkowych,
  • Zredukowanie kosztów działalności,
  • Pewność, że sprawy naszej firmy pozostaną tajemnicą.

radca podatkowy gdańskStatystyki pokazują, że podatnicy najczęściej korzystają z usług radca podatkowy Gdańsk, kiedy doszło już do nadużyć i w niedalekiej perspektywie grozi im postępowanie podatkowe. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że wtedy niewiele już możemy zdziałać. W większości wypadków skutki podatkowe mają bowiem charakter nieodwracalny. Traktowanie doradcy podatkowego jako koła ratunkowego nie jest dobrym pomysłem. Jego głównym zadaniem jest bowiem pomoc mająca na celu wyeliminowanie błędów, które w przyszłości mogą spowodować dotkliwe skutki.

Radca podatkowy Gdańsk pomoże każdemu kto czuje się zagubiony w świecie podatków. Z jego usług mogą skorzystać nie tylko przedsiębiorcy, ale także osoby fizyczne, której mają problem, np. z rozliczeniem PIT. Radca podatkowy Gdańsk to stosunkowo młody zawód w Polsce. Najkrócej rzecz ujmując, radca podatkowy Gdańsk pomoże nam odnaleźć się w gąszczu spraw podatkowych. Czyli? Zapewni obsługę w zakresie rachunkowości i zobowiązań podatkowych. Z jego pomocy może skorzystać zarówno przedsiębiorca, jak i każdy obywatel, który nie prowadzi własnej działalności gospodarczej, ale rozlicza się z fiskusem.

radca podatkowy GdańskObowiązkiem każdego obywatela jest płacenie podatków. Jeżeli czujemy się zagubieni w świecie przepisów podatkowych, wypełnianie formularzy sprawia nam problem – możemy udać się po pomoc do radca podatkowy Gdańsk. Oczywiście, zakres kompetencji doradcy jest dużo szerszy niż pomoc w obliczeniu należnego podatku. Może udzielać nam porad, wydawać opinie, sporządzać zeznania i deklaracje, a także reprezentować swoich klientów. Doradca podatkowy może również prowadzić księgi podatkowe i udzielać pomocy w tym zakresie. Korzystając z usług radca podatkowy Gdańsk pamiętajmy także o tym, że obowiązuje go tajemnica zawodowa oraz zasady etyki zawodowej.

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00
Siedziba SpółkiFin-TAX
Kancelaria Doradztwa Podatkowego "FIN-TAX" Brygida Jakobschy
NIP: 5831011115

Spółka Audytorsko-Konsultingowa FIN-TAX Sp.z o.o.
NIP: 9570873155

ul.Wajdeloty 13
80-473 Gdańsk